Lietuvių English
MPS – Adoderm Mikroporacijos sistema
MPS – Adoderm Mikroporacijos sistema

ADODERM mikroporacijos sitema (MPS) buvo sukurta siekiant leisti odos paviršiuje esantiems skysčiams prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius elektroporacijos, dar vadinamos Mezo-impulso-terapija, metu.

Elektroporacijos – neinvazinės procedūros – metu odoje susiformuoja laikinos (kelias milisekundes egzistuojančios) papildomos poros ir  ląstelių membranos laikinai tampa pralaidžios.

Mūsų preparatai yra skirti įvedimui į odą. Jie atgaivina ir atkuria odą, suteikdami jai elastingumo ir lygumo.Mezo-impulso-terapija garantuoja tikslų ir efektyvų įvedamų skysčių pasiskirstymą, neprarandant nei kiek medžiagos, kaip kad nutinka naudojant injekcijų metodą – tiek atliekant injekcijas su specialu aparatu, tiek ir ranka.

BENDROJI INFORMACIJA

Elektroporacijos reiškinys yra žinomas nuo praeito amžiaus 7-ojo dešimtmečio vidurio. Jis sukelia vandeningų kanalų susidarymą biomembranų lipidų sluoksniuose.

Šio proceso metu ląstelės membrana yra destabilizuojama pulsuojančio elektros lauko ir susikūrusios elektrostatinės jėgos išstumia vandenį pro membraną. Tol kol elektros laukas veikia ląstelės membraną, tol išlieka vandeningi kanalai arba „elektroporos“. Šios elektroporos leidžia didelės molekulėms, tokioms kaip insulino ar heparino, prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.

Medicininių tyrimų metu elektroporacijos technika buvo sėkmingai naudojama į ląsteles įvedant sąlyginai dideles DNR molekules. Žmogaus oda ženkliai skiriasi nuo individualių ląstelių membranų. Stratum corneum yra didžiausia odos apsauga, susidedanti iš kelų keratinu užpildytų korneocitų, patalpintų lipidų matricoje.

Mechanine prasme šis odos sluoksnis yra labai stabilus ir labai atsparus eletros poveikiui, tuo pačiu tapdamas puikiu barjeru vandenyje tirpioms molekulėms. Jei maždaug 60 Voltų pulsuojanti iškrova paveikia stratum corneum sluoksnį, odos atsparumas elektriniam poveikiui staigiai sumažėja, leisdamas didesniam elektros kiekiui pereiti per kūną. Tai sukuria naujus vandeningus kanalus stratum corneum sluoksnyje, kas leidžia įvesti norimas medžiagas į gilesnius sluoksnius.

Mikroporacijos sistemos (MPS) prietaisas, naudojamas Mezo-impulso-terapijos metu, leidžia įvesti  į odą 5ml ar daugiau skysčio.
Hialurono rūgštis be kryžminių jungčių yra paskirstoma po odą ir laipsniškai pagerina dermio aktyviųjų ingredientų atsargas.
Kaip ir injekcinės terapijos atveju, norint pasiekti tinkamą rezultatą reikia atlikti keletą procedūrų. Rekomenduojama atlikti vieną procedūrą į savaitęmažiausiai  5-ių savaičių bėgyje.
MPS prietaisas garantuoja labai tiksliai dozuotą  ir tolygų per odą įvedamų medžiagų pasiskirstymą.
Mezo-impulso-terapija yra labai maloni ir patogi klientams.

Tai yra neinvazinė odos procedūra. 
MPS1000 Mikroporacijos sistema
Visi žemiau pateikti preparatai Mezo-impulso-terapijai turi VITAMINŲ KOMPLEKSĄ  ir ypatingai paruoštą natūralią HIALURONO RŪGŠTĮ, kurie lengvai įsiskverbs į odą. VMPG KOMPLEKSAS, apimantis visas odos biocheminiams procesams reikalingas medžiagas, buvo sukurtas kaip priedas prie aktyvių ingredientų serumų. VMPG KOMPLEKSAS apima visus svarbius vitaminus, amino rūgštis ir imuno stimuliatorius.
Preparatuose nėra jokių konservantų.ADO FACE MEDICAL
Kovoja su beatsirandančiomis raukšlėmis ir odos defektais.

ADO TOX MEDICAL
Raukšlių mažinimui. Sudėtyje turi argirelino ir gatulino extrakto, kurie leidžia greitai sumažinti smulkias veido raukšles, ir genisteino/aldenino, stimuliuojančio kolageno III gamybą ir fibroplastų aktyvumą.

ADO VITAL MEDICAL
Odos atgaivinimui. Sudėtyje turi fibroplastų aktyvumą stimuliuojančio genisteino, o taip pat ir aldenino, stimuliuojančio kolageno III gamybą.

ADO ACNEX MEDICAL
Gydo aknę ir palaiko odos drėgnumą ir elastingumą. Efektas pasiekiamas oleanine rūgštimi , kuri yra puikus finasterido pakaitalas, slopinant 5-Alfa-reduktazino gamybą.

ADO WHITE MEDICAL
Odos pigmentacijos mažinimas (pigmentinės dėmės dėl nėštumo, senatvinės pigmentinės dėmės , strazdanos). Sudėtyje turi acetil boldino ,mažinančio tirosinazino kaupimasi (iki 70%), dermawhite, kuris veikia kaip tirosinazino inhibitorius, ir vitamino C, kuris mažina melanino kiekį ir duoda balinantį efektą.