Lietuvių English
Adopeel-system
Adopeel-system
Vaisių rūgščių odos šveitikliai priklauso cheminių šveitiklių (pilingų) grupei. Medicinoje šveitikliai yra naudojami kaip dermatologinis invazinis odos priežiūros metodas, kurio tikslas – pašalinti viršutinius odos sluoksnius, taip regeneruojant odą.
Kosmetikos institutuose neleidžiama naudoti labai koncentruotą vaisių rūgštį (daugiau nei 25%). Todėl naudojamos mažesnės nei 25% koncentracijos vaisių rūgštys, kurios pašalina viršutinius suragėjusius odos sluoksnius, taip leisdamos aktyviems ingredientams lengviau prasiskverbti į odą.

Privalumai ir skirtumai lyginant so natūraliomis vaisių rūgštimis
Glikolinės rūgšties molekulės yra mažesnės nei kitų vaisių rūgščių. Ji įsiskverbia į odą greičiau ir giliau, o tai reiškia, kad ji veikia agresyviau ir duoda greitesnį rezultatą. Dėl savo ypatingos struktūros ir skverbimosi ypatybių, glikolinė rūgštis tirpdo odos sluoksnius veikdama trimatėje erdvėje.
Tai tinka storesnei, suragėjusiai odai, tačiau esant jautriai odai su plonu suragėjusios odos sluoksniu, glikolinę rūgštį reikia laikyti ant odos trumpiau nei natūralias vaisių rūgštis.

http://livescores.website

Kada yra tinkamas laikas odos šveitimui (pilingui)?
Pavasaris
Pavasarį žmogaus oda paprastai suformuoja storą suragėjusios odos sluoksnį. Taip nutinka dėl  to, kad esant sausam orui, daug laiko praleidžiant šildomose patalpose ir pan odos paviršius labai išdžiūsta ir pasidengia storesniu suragėjusios odos sluoksniu. Nušveitus odą labai svarbu ją patepti drėkinančiomis ir apsaugančiomis priemonėmis ( pvz. Hialurono rūgštimi ar pan.)
Ruduo
Antrasis periodas, kai odos šveitimas ypatingai aktualus, yra rudens pradžia. Dėl ilgo buvimo saulėje oda būna ypatingai nualinta. Saugodamasi nuo UV spindulių ji būna sustorėjusi. Vėl gi, nušveitus odą, ją svarbu stipriai sudrėkinti.
Vasara
Tai taip pat tinkamas metas odos šveitimui, kadangi oda sustorėjusi saugodamasi nuo UV spindulių. Tačiau svarbu atsiminti, kad vaisių rūgščių naudojimas didina odos jautrumą UV spinduliams. Kadangi daug žmonių vis dar linkę mėgautis saule be apsauginių kremų, iškyla pavojus atsirasti pigmentinėms dėmėms. Todėl šiuo sezonu geriau vengti odos šveitimo.