Lietuvių English
Hyabell Deep
Hyabell Deep

Hyabell Deep
Yra:

1 vienkartinis sterilus užpildytas 1 ml. preparato švirkštas
1 vienkartinė sterili adata 27G
pakuotė
preparato atsekamumo kodas
Laikyti kambario temperatūroje +2C and +25C.

Hyabell produktų linija yra naujos kartos, labai koncentruota hialurono rūgštis su kryžminėmis jungtimis, skirta  įvairioms indikacijoms odoje ir poodyje. 

Mūsų tikslas kuriant šį produktą buvo rasti ilgalaikį sprendimą veido odos senėjimo procesui suvaldyti.

Šio tikslo siekdami mes ir sukūrėme Hyabell produktų liniją, kurią sudaro naujos kartos injekuojama hialurono rūgštis, atkurianti jaunatvišką išvaizdą.

Kiekvienais metais tūkstančiai žmonių visame pasaulyje pasinaudoja raukšlių šalinimo su hialurono rūgštimi procedūromis. Daugiau nei 6 milijonai žmonių jau džiaugiasi šios procedūros teigiamu poveikiu.

Hialurono rūgštis yra natūralus ir labai svarbus mūsų kūno komponentas. Jos esama įvairiose kūno srityse, pvz. akyse, sąnariuose, odoje. Laikui bėgant hialurono rūgšties kiekis natūraliai mažėja ir dėl to oda praranda stangrumą, atsiranda raukšlės. Norint sėkmingai kovoti su šiais senėjimo požymiais reikia atstatyti hialurono rūgšties kiekį odoje. Tai galima padaryti suleidžiant hialurono rūgšties tiesiai į įvairius odos audinio sluoksnius.

Hialurono rūgštis puikiai dera su žmogaus organizmu ir jau daugelį metų yra naudojama įvairiose medicinos srityse, kaip pavyzdžiui oftalmologijoje ir ortopedijoje.

Hyabell  liniją sudaro negyvulinės kilmės produktai, kurie nereikalauja išankstinio testo dėl galimos alergijos ir neturi savo sudėtyje anestetikų ar konservantų.