Lietuvių English
Novatox
Novatox

NovaTox  - didelė dozė nuo senėjimo saugančio preparato su visapusiškai veikiančiu aktyviųjų komponentų deriniu, skirto sumažinti senėjimo požymius ir palaikyti visus odos biologinius procesus.

Novatox yra nuo senėjimo saugantis preparatas, veikiantis 3-mis kryptimis:

  • NovaTox neleidžia atsirasti sausos odos raukšlėms
  • NovaTox neleidžia atsirasti mimikos raukšlėms
  • NovaTox neleidžia atsirasti senatvės raukšlėms
NovaTox neleidžia atsirasti sausos odos raukšlėms
Didelė hialurono rūgšties dozė su gerai subalansuotu mažo ir didelio svorio molekulių santykiu užtikrina ilgalaikį odos sudrėkinimą ir regimai bei akivaizdžiai sustangrina viršutinius odos sluoksnius. Nedidelės raukšlės išnyksta akimirksniu.
Hialurono rūgštis yra žmogaus organizme randama medžiaga. Jos tikslas – išlaikyti didelį drėgmės kiekį.  Akies obuolyje( apie 1%), sąnariuose ir ypač odoje hialurono rūgštis atlieka svarbias funkcijas. NovaTox produkte hialurono rūgštis yra negyvulinės kilmės ir nealergizuojanti.

NovaTox neleidžia atsirasti mimikos raukšlėms
Acetil heksapeptidas -3 yra patentuota aktyvioji medžiaga, kuri natūraliai mažina mimikos raukšles ir atpalaiduoja veido mimikos sritis: kaktą, sritis aplink akis ir lūpas. Acetil heksapeptidas-3  duoda geriausius rezultatus po maždaug 30 dienų nuolatinio naudojimo.
Acmella Oleracea (daugiažiedžių šeimos augalas) papildomai veikia mimikos raumenų susitraukimus ir pilnai aktyvuojasi jau po 6 val. Per 24val šią aktyviąją medžiagą biologiškai suardo organizmo natūralūs fermentai.

NovaTox neleidžia atsirasti  senatvės raukšlėms
Fitoestrogenai yra išgaunami iš įvairių augalų (sojos, raudonlapio dobilo, vilkdalgio). Jie veikia kaip pernešėjai, kurie stimuliuoja fibroblastus (tam tikras ląsteles), kad jos gamintų elastiną, kolageną ir hialurono rūgštį.
Tripeptidas-1 yra biosintetinis peptidas, stimuliuojantis kolageno III gamybą. Kolagenas III sustiprina kolageną I dermyje. Tokiu būdu tripeptidas-1 sustangrina dermį ir suteikia jam daugiau apimties.
Naudojimo instrukcijos
  • Du kartus per dieną, nuvalę arba nušveitę odą, gausiai ir lygiai užtepkite preparatą ant veido: ant kaktos, lūpų, aplink akis, ant kaklo ir dekolte srityje.
  • Sudrėkinkite pirštus ir švelniai įmasažuokite preparatą į odą.
  • Palaukite porą minučių prieš darydami makijažą.